Usługi specjalistyczne


Czyszczenie hydrodynamiczne

Technologia wykorzystująca wodęc pod wysokim ciśnieniem stosowana w procesie czyszczenia, pozwala na bardzo dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń typu olejowego, zabrudzeń powstałych skutkiem oddziaływania środowiska naturalnego czy też działalności człowieka. Parametry stosowanego ciśnienia oraz technologii są każdorazowo dobierane w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzenia oraz rodzaju czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie i inspekcje instalacji wentylacyjnych

Usługę czyszczenia instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych wykonujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń. Odpowiednia konfiguracja sprzętu pozwala nam na dotarcie i doczyszczenie kanałów o różnych średnicach i różnym przekroju. W ramach kompleksowej usługi czyszczenia wentylacji, wykonujemy inspekcję zanieczyszczenia kanałów samojezdną kamerą, zapis na nośnikach cyfrowych, analizę materiału, wycinanie otworów i montaż klap rewizyjnych, czyszczenie kanałów, dezynfekcję oraz badania mikrobiologiczne.

Odkurzanie, odpylanie

Regularnie odpylamy konstrukcje hal i urządzeń przemysłowych używając do tego specjalistyczne agregaty ssące o wysokiej mocy oraz odkurzacze przemysłowe. Usługi tego typu świadczymy okresowo np. podczas postoju produkcji lub w zależności od zapotrzebowania naszych Klientów. Dedykowany zespół do wykonywania ciężkich prac przemysłowych tego typu posiada uprawnienia oraz niezbędne doświadczenie w usuwaniu pyłów i innych produktów ubocznych przemysłu.

Prace na wysokości

W ramach prac wysokościowych świadczymy szeroką paletę usług takich jak: odpylanie lub mycie konstrukcji, czyszczenie silosów, mycie elewacji budynków, mycie i dezynfekcję zbiorników, mycie powierzchni szklanych, usuwanie zabrudzeń z dachów oraz innych powierzchni na wysokości. Usługi świadczymy w oparciu o pracowników z odpowiednimi uprawnieniami, wysokiej jakości sprzęt do zastosowań przemysłowych i zawsze zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pracy. W zależności od charakteru usługi, a zwłaszcza dostępności do miejsc objętych zleceniem, prace na wysokości wykonujemy przy wykorzystaniu technik alpinistycznych lub sprzętu do prac na wysokości (podnośniki koszowe, rusztowania).

Czyszczenie suchym lodem

Wszędzie tam gdzie nie wskazane jest używanie wody, stosujemy innowacyjne metody czyszczenia suchym lodem lub parą w oparciu o własny sprzęt i wyszkolony personel. Lód nie ma właściwości ściernych, a proces czyszczenia jest z wielu względów bardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska niż inne technologie.

Prace w strefach wybuchowych

Posiadamy duże doświadczenie w realizowaniu specjalistycznych prac porządkowych w strefach zagrożonych wybuchem. Świadczymy usługi odpylania w strefach nawęglania w elektrociepłowniach, wykonujemy zlecenia dla firm z sektora chemicznego, spożywczego czy metalurgicznego.